У 2015 році на водоймах Львівщини загинули 28 людей

17:00 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: vykonkom-tsmkr.gov.ua

Станом на 8 червня, від початку року через нехтування правил безпеки на воді у Львівській області загинули 28 людей, із них троє – діти.

Як зазначили в департаменті з цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, на жаль, попри роботу на обласному рівні та на місцях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на підпорядкованих адміністративних територіях спільно із власниками та орендарями водних об’єктів, на воді продовжують гинути люди. Сезон відпочинку на водних об’єктах у Львівській області офіційно розпочався з 1 червня, проте не обійшлось без прикрих випадків, пов’язаних зі загибеллю людей на водних об’єктах, й упродовж останніх днів.

Так, за останній тиждень загинула одна людина. Найчастішими причинами загибелі на воді у цьому році були: купання в непристосованих для цього місцях, часто у нетверезому стані та в темний період доби; відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді; нехтування правилами безпеки на воді, особливо на гірських ріках зі швидкою течією.

Також жертвами води нерідко стають самітники, які купаються у безлюдних місцях та у разі небезпеки не можуть розраховувати на допомогу інших людей. Департамент цивільного захисту Львівської ОДА нагадує орендарям і власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів, а відпочивальникам – дотримуватися правил безпеки на воді.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу