У 2015 році на водоймах Львівщини загинули 28 людей

17:00 8 червня 2015 р.


Фото: vykonkom-tsmkr.gov.ua

Станом на 8 червня, від початку року через нехтування правил безпеки на воді у Львівській області загинули 28 людей, із них троє – діти.

Як зазначили в департаменті з цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, на жаль, попри роботу на обласному рівні та на місцях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на підпорядкованих адміністративних територіях спільно із власниками та орендарями водних об’єктів, на воді продовжують гинути люди. Сезон відпочинку на водних об’єктах у Львівській області офіційно розпочався з 1 червня, проте не обійшлось без прикрих випадків, пов’язаних зі загибеллю людей на водних об’єктах, й упродовж останніх днів.

Так, за останній тиждень загинула одна людина. Найчастішими причинами загибелі на воді у цьому році були: купання в непристосованих для цього місцях, часто у нетверезому стані та в темний період доби; відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді; нехтування правилами безпеки на воді, особливо на гірських ріках зі швидкою течією.

Також жертвами води нерідко стають самітники, які купаються у безлюдних місцях та у разі небезпеки не можуть розраховувати на допомогу інших людей. Департамент цивільного захисту Львівської ОДА нагадує орендарям і власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів, а відпочивальникам – дотримуватися правил безпеки на воді.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу