Тиждень безпеки дорожнього руху на Львівщині триватиме до 12 травня

13:45 10 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Тиждень безпеки дорожнього руху, який розпочався на Львівщині, відбувається під гаслом «Speak Upto Save Lives.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Тиждень безпеки дорожнього руху триватиме до 12 травня».

«Щороку у світі помирає близько 1,3 млн. людей унаслідок транспортних пригод.  Переважно, це  люди молодого віку у віці від 18 до 29 років. Дослідження говорять про те, що 90% усі транспортних пригод зумовлені людським фактором. Тому важливо звернути увагу на ті речі, які можуть зберегти здоров’я як водіїв, так і пішоходів не лише Львівщини, але й усієї країни», – зазначила директор Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

«За її словами, основними запобіжними заходами є дотримання правил дорожнього руху усіма сторонами; недопустимість вживання алкоголю та інших наркотичних речовин при керуванні автомобілем; використання пасків безпеки усіма пасажирами транспортних засобів; використання  автокрісел для дітей. Особливо важливим є момент надання вчасної екстреної домедичної допомоги», – розповіли також Мар’яна Служинська.

«Окрім того, однією із вагомих причин виникнення дорожньо-транспортних пригод на автомобільних шляхах є і недотримання швидкісного режиму. Серед топ-причин також є користування гаджетами під час руху транспортного заходу. На жаль, цим нехтують, але ця проблема залишається у лідерах виникнення дорожньо-транспортних пригод не лише в Україні, але й у інших країнах. Станом на сьогодні, є дуже багато технічних можливостей, зокрема, забезпечення так званих «вільних рук», щоб перебувати на зв’язку», – повідомили начальник відділу зв’язків з громадськістю  управління патрульної поліції у Львівській області Тетяна Капись.

«Тетяна Капись наголосила на дотриманні правил не лише водіями але й безпосередньо пішоходами та велосипедистами. Львівська обласна державна адміністрація закликає усі учасників дорожнього руху дотримуватися правил, адже це може врятувати життя», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу