Тунель між Львівщиною та Закарпаттям запрацює 25 травня

17:48 15 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

100 днів залишилося до відкриття Бескидського тунелю.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак в четвер під час огляду будівництва тунелю: «Після будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю пропускна спроможність ліній Львів – Стрий – Чоп – Держкордон із Європою збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу».

Чиновник також запевнила: «Бескидський тунель – один із найважливіших інфраструктурних проектів, які реалізуються за допомогою фінансування ЄБРР та ЄІБ. Така інвестиція в інфраструктуру – це фактично перший випадок в Україні, і дуже тішить, що цей масштабний проект реалізується саме на Львівщині. Пропускна здатність залізничних колій значно зросте – реалізація проекту дозволить збільшити транспортні вантажні потоки до країн Європи у два рази».

Заступник голови Львівської ОДА також розповіла: «Ми сьогодні вже підійшли до європейського стандарту перевезення вантажів. Доставка вантажів залізничною колією здешевлює перевезення, і, що важливо, зберігає дорожнє покриття у належному стані, адже автомобільні дороги найбільше руйнує саме великогабаритний транспортю Технічні вимоги до проекту розроблені міжнародним консультантом «D2 Consult» (Австрія), який був затверджений ЄБРР. Довжина тунелю – 1764 метри».

Натомість виконувач обов’язків голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов розповів: «Сьогодні ми символічно відкриваємо зворотній відлік ста днів, що залишились до відкриття Бескидського тунелю. Розроблено чіткий план робіт, які проведуть до 25 травня цього року. Це дуже важливий об’єкт для української транспортної галузі – це єдиний проект із будівництва тунелю у незалежній Україні і це є найбільший проект за останні 15 років. Фактично – це вікно у Європу, до міжнародних транспортних коридорів».

Євген Кравцов також повідомив: «За останній рік через старий Бескидський тунель пройшло 20 мільйонів тонн вантажів – попит на залізничні перевезення є. Українські підприємства продовжують нарощувати обсяги експорту до Європи, тому розвиток залізничної інфраструктури є необхідним. Очікуємо також, що відкриття Бескидського тунелю покращить і пасажирське сполучення – у планах є навіть запуск потягу категорії «Інтерсіті» між Львовом та Закарпаттям».

«Перед будівництвом тунелю провели комплекс робіт із організації інфраструктури будівництва – підвелені дороги, побудований бетонно-змішувальний вузол, арматурний цех і лабораторія будматеріалів. Будівництво тунелю велося уступами – за новоавтрійською технологією. В межах проекту також спорудили ніші і камери по всій довжині тунелю, три евакуаційні переходи між старим і новим тунелем», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу