Цьогоріч у Львові всиновлено тільки 15 дітей

10:03 30 вересня 2013 р.

Тоді як торік – 47.

Як інформує принагідно до День усиновлення, котрий відзначають сьогодні, 30 вересня, прес-служба міськради, впродовж 2013 року у Львові було усиновлено громадянами України тільки 15 дітей, тоді як торік – 47. Тож, як повідомив, начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків, «загалом у Львові 117 дітей підлягають усиновленню та чекають на свою родину».

«Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Серед них є родинні групи дітей, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків», – додав Р. Тимків. А на обліку у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебуває 628 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 556 дітей (88,5%) виховуються в сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомна сім`я, дитячий будинок сімейного типу).

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу