Цьогоріч на Львівщині повернули з вулиць у сім’ї 104-х неповнолітніх

11:07 9 липня 2014 р.


Фото: bilyaivka-rda.odessa.gov.ua

Про цей результат профілактичних рейдів «Вокзал» та «Діти вулиці» повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Прес-служба Львівської облдержадміністрації інформує в повідомленні «У першому півріччі в області проведено 573 профілактичні рейди «Вокзал» та «Діти вулиці»:

«У першому півріччі  2014 року в Львівській області працівники служб у справах дітей спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти провели 573 профілактичні рейди «Вокзал» та «Діти вулиці». Про це повідомили у службі у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Під час проведення рейдів виявлено 161 дитину, з них 141 дитину вилучено з вулиці, 13 дітей із сім’ї, 4 дитини з комп’ютерних клубів, 3 дітей з розважальних закладів.

Після проведення рейдів повернено в сім’ю 104 дитини, до навчальних закладів 45 дітей, влаштовано в притулок 10 дітей та 2 дітей до закладів охорони здоров’я. Із загальної кількості дітей за віком: 12 дітей – до 6 років; 27 дітей – від 6 до 14 років; 122 дитини – від 14 до 18 років.

Окрім того, під час проведення рейдів виявлено 10 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 3 посадових осіб, ініційовано притягнення до відповідальності 6 посадових осіб. Також обстежено 557 сімей, попереджено 370 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 84 батьків».

dailylviv.com

До теми

10:22 29 червня 2022 р.

П'ять разів піднімалася в небо: авіація ЗСУ розбила ворога на межі двох областей

Українські штурмовики та вертольоти 5 разів піднімалися в небо на півдні, щоб завдати авіаударів по скупченню живої сили та техніки російських загарбників. Українські захисники ліквідували 22 росіянина та РСЗВ "Ураган".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу