Цьогоріч на Львівщині повернули з вулиць у сім’ї 104-х неповнолітніх

11:07 9 липня 2014 р.


Фото: bilyaivka-rda.odessa.gov.ua

Про цей результат профілактичних рейдів «Вокзал» та «Діти вулиці» повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Прес-служба Львівської облдержадміністрації інформує в повідомленні «У першому півріччі в області проведено 573 профілактичні рейди «Вокзал» та «Діти вулиці»:

«У першому півріччі  2014 року в Львівській області працівники служб у справах дітей спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти провели 573 профілактичні рейди «Вокзал» та «Діти вулиці». Про це повідомили у службі у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Під час проведення рейдів виявлено 161 дитину, з них 141 дитину вилучено з вулиці, 13 дітей із сім’ї, 4 дитини з комп’ютерних клубів, 3 дітей з розважальних закладів.

Після проведення рейдів повернено в сім’ю 104 дитини, до навчальних закладів 45 дітей, влаштовано в притулок 10 дітей та 2 дітей до закладів охорони здоров’я. Із загальної кількості дітей за віком: 12 дітей – до 6 років; 27 дітей – від 6 до 14 років; 122 дитини – від 14 до 18 років.

Окрім того, під час проведення рейдів виявлено 10 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 3 посадових осіб, ініційовано притягнення до відповідальності 6 посадових осіб. Також обстежено 557 сімей, попереджено 370 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 84 батьків».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу