Центр "Рідні" у Львові прийматиме 26 дітей на тимчасове цілодобове перебування

13:00 19 лютого 2021 р.

Або 124 особи на денне перебування. Виконком Львівської міської ради затвердив порядок скерування дітей та сімей до центру «Рідні».

Сьогодні виконком затвердив Порядок скерування дітей та сімей з дітьми до комунальної установи «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» Львівської міської ради. Цей Центр запрацює незабаром.

Про це повідомила преслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як пояснив керівник управління «Служба у справах дітей» ЛМР Ростислав Тимків, це положення регламентує порядок дій відповідних структур, які матимуть змогу скеровувати дітей у цей центр. 

Зокрема, порядок регламентує послідовність дій:

— управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики і його структурних підрозділів;

— Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

— працівників уповноважених органів Національної поліції;

— служб у справах дітей/посадових осіб/виконавчих органів місцевих рад, на яких покладені функції із захисту прав дітей територіальних громад Львівської області, які укладуть договори з Центром «Рідні» про співробітництво у сфері надання соціальних послуг.

«Порядок є організаційним документом, який забезпечить злагоджені, скоординовані дії усіх суб'єктів виявлення і організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та визначає чіткий алгоритм скерування отримувачів послуг до Центру (продовження терміну їх перебування у Центрі) і їх вибуття з нього», — додав Ростислав Тимків, керівник управління «Служба у справах дітей» ЛМР.

У Центрі функціонуватимуть два відділення: «Термінове влаштування дітей», що передбачає тимчасове цілодобове перебування до 26 дітей, віком до 18 років; «Служба підтримки сім'ї», що передбачає денне перебування до 124 осіб в день.

Такий Центр — перший у Львові, тому до сьогодні дитину, яка з різних причин була вилучена із сім'ї, влаштовували у притулок обласного підпорядкування або заклад інтернатного типу.

Створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей стало можливим завдяки співпраці з Благодійним Фондом «Рідні». Цей фонд безкоштовно передав укомплектоване приміщення з ремонтом та обладнанням для Центру «Рідні». Також БФ «Рідні» надавав консультаційну, організаційну і правову підтримку. 

При Центрі «Рідні» буде діяти філія Фонду, яка безкоштовно працюватиме з дітьми, проводитиме навчальні заняття з математики, англійської, арт-терапії.

Будинок протитуберкульозного диспансеру, який незаконно продала Львівська облрада, повернуть громаді Львова

Знищення пам'ятки: фортецю у Миколаєві віддають під приватний піщаний кар’єр (відео)

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу