Центр обліку бездомних у Львові потребує одягу

16:00 1 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Центр обліку та нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській, 3а у Львові потребує теплого одягу.

Про це повідомили у вівторок, 1 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «У Центрв обліку та нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській, 3а є потреба у теплому одязі та взутті, здебільшого – чоловічому. Тому всіх небайдужих просять допомогти».

Начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин зазначив: «Зараз послугами нічлігу щоденно користуються близько 40-50 людей, проте з настанням холодів їх стає більше, тож, традиційно, при мінусовій температурі повітря у Центрі працюватиме ще й денний пункт обігріву. На час холодів особливо не вистачає теплого чоловічого одягу та взуття. Якщо хтось може допомогти, то просимо теплі речі – светри, штани, теплі куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, а також білизну й шкарпетки, приносити у Центр на вулицю Кирилівську, 3а».

«Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації