Три пікети зібралися під Львівською облрадою

16:30 5 червня 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

Львівську обласну раду, де 5 червня проходить сесія, пікетують одразу з трьох боків.

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в агенції Укрінформ. Зокрема, протестують під Львівською облрадою жителі прилеглих до шахтарського Червонограда сіл, які не хочуть об'єднуватись у громаду з центром у цьому місті, а також мешканці Винник та медики психоневрологічного диспансеру, які проти реорганізації навчального та медичного закладів.

Одна з матерів-пікетувальниць розповіла: «Моя дитина навчається у Винниківській санаторній школі-інтернаті, оскільки хворіє легкою формою туберкульозу. Прекрасне харчування, комплекс процедур, якими доповнюють навчальний процес, дає помітні результати.  До одужання завдяки цим факторам йдуть і інші дітки, а тепер цей заклад хочуть реорганізувати у науковий ліцей».

Проти реорганізації обласного психоневрологічного диспансеру виступають його працівники. Вони впевнені, що приєднання закладу до обласної психіатричної лікарні не на часі і суперечить прийнятій урядом концепції розвитку психіатричної медицини, яка декларує децентралізацію. Крім того, рішення хочуть прийняти одноосібно, без громадських обговорень.

А ось жителі міста Соснівка, сіл Сілець, Межиріччя і Волсвин, вимагають не допустити їхнього об’єднання в Червоноградську ОТГ. Дорікаючи можновладцям, вони зазначають, що хочуть створити громаду із центром у Сільці.

При цьому соснівчани зазначають, що протягом десятиріч були містом-супутником Червонограда і отримували на розвиток свого міста мізерні кошти. Тепер вони хочуть власноруч  розпоряджатись бюджетом, який забезпечить їм приналежність до промзони – наявність високовольтних  потужних підстанцій, які утримували шахти, водопостачання тощо.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу