Три багатодітні сім’ї отримали квартири у Львові

15:00 30 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова запевнив: «Ми, власне, обрали ті сім’ї, де є критична, нагальна потреба».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні: «20 січня виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання квартир у Львові трьом багатодітним сім’ям, які виховують п’ять і більше неповнолітніх дітей. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив їм ключі та ордери на помешкання».

«Сім’ї отримали дво-, три- та чотирикімнатні квартири, загальною площею від 80 до 96 квадратних метрів на вулицях Науковій і Кошиця та проспекті Червоної Калини відповідно. На придбання помешкань з міського бюджету торік спрямували 4,338 млн. гривень», – зазначено також у повідомленні ЛМР.

«За словами міського голови, зараз у Львові – понад 60 сімей, у яких виховують п’ять і більше неповнолітніх дітей, і ця кількість постійно зростає. Андрій Садовий запевнив: «Ми, власне, обрали ті сім’ї, де є критична, нагальна потреба. Це рішення громадської комісії, куди входять представники різних середовищ, священики і самі представники багатодітних сімей. Ця комісія й фіналізує рішення, кому ми можемо придбати помешкання. Сім’ї перебували на обліку для позачергового надання житла з 2010, 2012 та 2015 року відповідно».

dailylviv.com

До теми

16:54 25 червня 2022 р.

Анонімний підприємець-військовослужбовець придбав вісім австрійських броньованих машин

Діючий військовослужбовець ЗСУ, спільно зі своїми бізнес партнерами, власним коштом придбав для українських захисників вісім броньованих машин Pinzgauer 2009 року випуску.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу