Трьом районам Львова обіцяють повернути теплу воду орієнтовно 27 травня

11:10 19 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: 1568.lutsk.ua

Енергетики виявили в магістральних трубопроводах 82 пориви.

«ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає ліквідацію поривів після гідравліки», – повідомили сьогодні, 19 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», завершено гідравліку магістральних трубопроводів від ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна». В результаті гідравліки було виявлено 82 пориви. Зараз відбувається розроблення плану ліквідації поривів і ремонтні бригади підприємства розпочинають відповідні роботи. 

Нагадаємо, щорічні гідравлічні випробування у Львові розпочалися з 10 травня. На час гідравліки призупинено подачу гарячої води усім споживачам. 

Подачу гарячої води споживачам після проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність і ліквідації виявлених в процесі випробувань поривів та інших недоліків планують відновити: споживачам Сихівського, Франківського, Личаківського районів – орієнтовно 27 травня 2016 року – від ТЕЦ-1; споживачам Шевченківського району – орієнтовно з 1 травня 2016 року – від ТЦ «Північна». В разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої водопостачання може бути продовжено».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини