Транспортна розв’язка поблизу Львова набуде нового вигляду

14:20 12 червня 2019 р.

  • 0
  • 639


Фото: facebook.com/trafficua

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області виконуються роботи з влаштування з’їзду з автдороги загального користування державного значення М-09 «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 «Київ – Чоп» для правоповоротного руху за напрямком «Львів-Чоп» у Винниках.

Про це повідомили в середу, 12 червня, на сторінці ГО «За якісний транспорт» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Наприкінці 2018 року відкрили новозбудований з’їзд для лівоповоротного руху на напрямком «Тернопіль-Чоп» на зазначеному перетині транспортних потоків. З’їзд був влаштований за рекордно короткий термін – за три місяці».

«Ця транспортна розв’язка, за даними експертів, вважалася аварійно-небезпечною, оскільки тут часто утворювалися дорожньо-транспортні ситуації та спостерігалися затори, що є не припустимим для автомобільних доріг міжнародного значення. Влаштований з’їзд за напрямком «Тернопіль-Чоп» суттєво покращив ситуацію для руху автомобільних транспортних засобів, але для уникнення лівоповоротного руху та підвищення рівня безпеки і зручності руху транспорту доцільно влаштувати також з’їзд за напрямком «Львів-Чоп». На сьогоднішній день вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші», – поінформували також на сторінці ГО «За якісний транспорт» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:10 27 червня 2019 р.

ДПСУ набиратиме на Львівщині «Нові обличчя»

1 липня в Державній прикордонній службі України розпочнеться в рамках проекту «Нове обличчя» третій набір персоналу на військову службу до прикордонних підрозділів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 132

13:00 27 червня 2019 р.

У Львівській міськраді внесли зміни до регламенту виконкому

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив у четвер, 27 червня, рішення «Про внесення змін до Регламенту виконавчого комітету Львівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету №903 від 13 жовтня 2017 року».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 150

Останні новини

На Львівщині облаштовують транспортну роз'язку «турбо-карусель»

ДПСУ набиратиме на Львівщині «Нові обличчя»

У Львівській міськраді внесли зміни до регламенту виконкому

Виконком Львівської міськради затвердив проекти забудов

У Львові готують інформзаслін «слугам Москви»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Модель державно-приватного університету у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Всі відео розділу