Транспорт курсуватиме у Львові інакше через перегони ретроавтомобілів

11:10 1 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1-3 червня у Львові триватиме фестиваль «Леополіс Гран Прі».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, у неділю, 3 червня з 9.00 до 17.00 відбуватимуться перегони за маршрутом «вулиця Вітовського – площа Івана Франка – вулиця Стрийська – вулиця Героїв Майдану – вулиця Вітовського». На час проведення перегонів громадський транспорт, який курсує цими вулицями, курсуватиме за зміненим маршрутом».

«3 червня, з нагоди проведення перегонів ретроавтомобілів, автотранспорт буде здійснювати об’їзд вулиць Стрийської і  Вітовського. Зокрема, автобуси №3а, №8 та №44 здійснюватимуть об’їзд вулицями Шота Руставелі –Волоською – Івана Франка – Чмоли з подальшим виїздом на маршрут», – поінформували також у міськраді.

«Автобуси №24 та №43 здійснюватимуть об’їзд вулицями Шота Руставелі – Івана Франка – Князя Романа – проспектом Свободи – вулицею Дорошенка. Автобус №45 курсуватиме від проспекту Свободи, далі – вулицями Дорошенка – Вербицького –Сахарова», – розповіли також у міськраді.

«Також відбудуться зміни у русі трамваїв №1, №3, №8 та №9 та тролейбуса №5. Трамвайний маршрут №1 курсуватиме за напрямком «Залізничний вокзал – «Погулянка» та у зворотному напрямку. Трамвайний маршрут №3 на час перегонів не курсуватиме», – поінформували також у міськраді.

«Трамвайний маршрут №8 курсуватиме за напрямком «Академія Мистецтв – вулиця Вернадського» та в зворотному напрямку. Трамвайний маршрут №9 курсуватиме за напрямком «Залізничний вокзал – «Погулянка» та в зворотному напрямку», – розповіли також у міськраді.

«Тролейбусний маршрут №5 курсуватиме за напрямком «вулиця Шота Руставелі –проспект Червоної Калини» та в зворотному напрямку. Після завершення перегонів електротранспорт курсуватиме за звичним маршрутом», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу