Транспорт курсує у Львові інакше через перегони ретроавтомобілів

12:40 3 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові триває фестиваль «Леополіс Гран Прі».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У неділю, 3 червня з 9.00 до 17.00 відбуватимуться перегони за маршрутом «вулиця Вітовського – площа Івана Франка – вулиця Стрийська – вулиця Героїв Майдану – вулиця Вітовського». На час проведення перегонів громадський транспорт, який курсує цими вулицями, курсуватиме за зміненим маршрутом».

«3 червня, з нагоди проведення перегонів ретроавтомобілів, автотранспорт буде здійснювати об’їзд вулиць Стрийської і  Вітовського. Зокрема, автобуси №3а, №8 та №44 здійснюватимуть об’їзд вулицями Шота Руставелі –Волоською – Івана Франка – Чмоли з подальшим виїздом на маршрут», – поінформували також у міськраді.

«Автобуси №24 та №43 здійснюватимуть об’їзд вулицями Шота Руставелі – Івана Франка – Князя Романа – проспектом Свободи – вулицею Дорошенка. Автобус №45 курсуватиме від проспекту Свободи, далі – вулицями Дорошенка – Вербицького –Сахарова», – розповіли також у міськраді.

«Також відбудуться зміни у русі трамваїв №1, №3, №8 та №9 та тролейбуса №5. Трамвайний маршрут №1 курсуватиме за напрямком «Залізничний вокзал – «Погулянка» та у зворотному напрямку. Трамвайний маршрут №3 на час перегонів не курсуватиме», – поінформували також у міськраді.

«Трамвайний маршрут №8 курсуватиме за напрямком «Академія Мистецтв – вулиця Вернадського» та в зворотному напрямку. Трамвайний маршрут №9 курсуватиме за напрямком «Залізничний вокзал – «Погулянка» та в зворотному напрямку», – розповіли також у міськраді.

«Тролейбусний маршрут №5 курсуватиме за напрямком «вулиця Шота Руставелі –проспект Червоної Калини» та в зворотному напрямку. Після завершення перегонів електротранспорт курсуватиме за звичним маршрутом», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу