Трамваї №1, №7 та №9 курсують у Львові інакше | Новини Львова

Трамваї №1, №7 та №9 курсують у Львові інакше

12:10 13 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У рамках реалізації стратегії розвитку «Львівелектротрансу» й з метою вивчення пасажиропотоків за новими сполученнями, трамваї №1, №7 та №9 курсують відсьогодні, 13 травня, за новою схемою руху.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «У зв’язку із початком реконструкції трамвайної колії на площі Двірцевій, відсьогодні змінюється кінцева зупинка трамваїв №1, №4, №6 та №9. Трамвай №5 тимчасово призупиняє курсування. Маршрути №2, №3 та №8 курсують без змін».

Трамвай №1 курсуватиме відсьогодні, 13 травня, за схемою «Залізничний вокзал – вулиця Бандери – вулиця Дорошенка – Погулянка» й в зворотному напрямку.

Трамвай №9 курсуватиме за схемою «Залізничний Вокзал – вулиця Вітовського – вулиця Франка – вулиця Хмельницького – вулиця Замарстинівська – вулиця Торф’яна».

Трамвай №7 курсуватиме за схемою «вулиця Татарбунарська – вулиця Шевченка – вулиця Підвальна – вулиця Личаківська – вулиця Пасічна», й в зворотному напрямку.

Речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар зазначив: «У зв’язку з тим, що з 13 травня перекривають для ремонту наступну частину площі Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів №1, №4, №6 та №9 перенесено зі «Залізничного вокзалу» до «ТРЦ Скриня».
«Узв’язку з тим, що триває ремонт вулиця Замарстинівської, трамвай №9 поки що не має змоги курсувати до вулиці Торф’яної, відтак, буде курсувати до вулиці Миколайчука. Відповідно, він повністю дублюватиме трамвай №5. Тому з 13 травня й до завершення ремонтних робіт на вулиця Замарстинівській трамвай №5 призупинить роботу. Маршрути №2, 3, 8 курсують без змін», – поінформував також речник «Львівелектротрансу».

«У зв’язку з перенесенням кінцевої зупинки трамвайних маршрутів №1, №4, №6 та №9 на час реконструкції площі Двірцева, на вулиця Городоцька, біля «Приміського вокзалу» буде облаштовано зручні трамвайні зупинки. Зараз документи для їх облаштування знаходяться на погодженні в поліції», – зазначив також Іван Бондар.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

09:51 8 серпня 2020 р.

На Львівщині обмежили рух вантажівок

На території Львівської області запровадили тепловий режим, через те, шо температура повітря перевищила 28 градусів.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Двоє іноземців вчинили грабіж на Закарпатті і втікали на Львівщину

У 19 повітах Польщі запровадили додаткові санітарні обмеження

У Львові - спалах Covid-19 у сервісному центрі МВС

Каталонія оголосила себе республікою і зреклася монархії, але не Іспанії

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу