Трактори позбавили на Львівщині газопостачання вісім сіл

09:00 20 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: volynnews.com

19 жовтня близько 17:50 трактор пошкодив трубу газогону під час обладнання дитячого майданчику у селі Великий Дорошів у Жовківському районі.

Про це повідомили в неділю, 20 жовтня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. , де також розповіли: «Внаслідок пошкодження газогону без газопостачання залишилися села Великий Дорошів і Малий Дорошів (всього близько 300 абонентів)».

«19 жовтня близько 18:00 трактор пошкодив під час проведення земляних робіт трубу газогону поблизу села Новоселище у Золочівському районі. Внаслідок пошкодження газогону без газопостачання залишилися шість сіл – Новоселище, Плугів, Лука, Підлипці, Тростянець, Поляни (всього близько 940 абонентів)», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації