Трактори позбавили на Львівщині газопостачання вісім сіл

09:00 20 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: volynnews.com

19 жовтня близько 17:50 трактор пошкодив трубу газогону під час обладнання дитячого майданчику у селі Великий Дорошів у Жовківському районі.

Про це повідомили в неділю, 20 жовтня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. , де також розповіли: «Внаслідок пошкодження газогону без газопостачання залишилися села Великий Дорошів і Малий Дорошів (всього близько 300 абонентів)».

«19 жовтня близько 18:00 трактор пошкодив під час проведення земляних робіт трубу газогону поблизу села Новоселище у Золочівському районі. Внаслідок пошкодження газогону без газопостачання залишилися шість сіл – Новоселище, Плугів, Лука, Підлипці, Тростянець, Поляни (всього близько 940 абонентів)», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації