Тракт Глинянський у Львові відкриють для транспорту

15:00 29 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Завтра зранку буде відкрито для проїзду транспорту вулицю Тракт Глинянський».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив сьогодні, 29 вересня: «Сьогодні будуть завершенні усі ремонтні роботи і завтра зранку вулиця Тракт Глинянський буде відкрита для проїзду транспорту».
Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, у Львівській міськраді, де також нагадали: «На вулиці Тракт Глинянський та прилеглих до неї Козацькій, Кошовій, Табірній та Яричівській проводилися роботи з прокладання каналізаційних трубопроводів. Їх виконувала підрядна організація ЛОСБМУ-1 на замовлення «Львівводоканалу».
На вулицях Тракт Глинянський, Козацькій і Табірній прокладено 1335 погонних метрів каналізаційних колекторів. Залишилося прокласти каналізацію на вулиці Яричівській та Кошовій. Після завершення робіт з каналізування, на замовлення Личаківської РА проводилися роботи з асфальтування розриттів та відновлення благоустрою. На час проведення усіх ремонтних робіт вулиця Тракт Глинянський була закритою для проїзду транспорту», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу