Тестові бронежилети зі захисними вишивками для жінок-бійчинь виставили у Львові

12:40 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

Україну боронять близько 5 тисяч жінок, яким потрібні жилети, що пасують анатомічно і за вагою.

Про це DailyLviv.com повідомили організатори виставки.

Як зазначають, у холі центрального офісу компанії ОККО у Львові (вул. Героїв УПА, 72) з 27 листопада до 8 грудня включно проходить незвичайна виставка. На ній представлені тестові моделі бронежилетів, спеціально розроблені під особливості жіночого тіла. Вхід на виставку вільний і відкритий для всіх охочих.

Читайте також: Міноборони тестує дві моделі жіночих бронежилетів (відео)

На передовій поруч з чоловіками Україну боронять близько 5 тисяч жінок, яким потрібні жилети, що пасували б анатомічно і за вагою. Щоб привернути увагу суспільства до потреб армії в анатомічних бронежилетах для жінок, було запущено проєкт «Їй потрібна броня» - проєкт компанії «Українська броня» і бренду вишитого одягу SVARGA, до якого долучилася і компанія ОККО. Мережа, придбала на благодійному аукціоні 10 тестових взірців жіночих бронежилетів і скерувала на виготовлення полегшеної, адаптованої до жіночого тіла броньованої амуніції, 500 000 грн. Це стало логічним продовженням підтримки компанією ЗСУ: розвідкомплексами, зброєю, пальним тощо.

На виставці, яку можуть вільно відвідати всі охочі з 9 ранку до 18.00 (в тому числі щосуботи та щонеділі), можна побачити 10 зразків жіночих бронежилетів. Кожен з них прикрашений вишивкою від бренду вишитого одягу  Svarga з традиційним орнаментом різних регіонів України – Волині, Сіверщини, Таврії, Запоріжжя, Причорномор’я, Донщини, Гуцульщини, Закарпаття, Слобожанщини, Буковини.

Читайте також: У війську випробовують зразки жіночої білизни, надані двома громадськими організаціями

У фотосесії для проєкту «Їй потрібна броня» у вишиванках та бронежилетах сфотографувалися відомі громадські діячки та військовослужбовиці, військові медикині. Серед них, зокрема, засновниця руху «Птахи», що допомагає військовим, Тата Кеплер, військовослужбовиця та парамедикиня Юлія Паєвська («Тайра»), бійчиня полку «Азов» Світлана Ворова.

"Вишиванку ще називають «духовною бронею». А вишиванка на бронежилеті – це поєднання фізичного захисту з духовним та потужна підтримка для наших воїнів і вшанування історії українського", - наголошують організатори.

Як писав Dailylviv.com раніше, Міністерство оборони України затвердило зразок-еталон костюма літнього польового для військовослужбовиць ЗСУ. Відтепер жіноча літня польова форма офіційно поставлена на забезпечення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів