Тепловики обіцяють відновити у Львові подачу гарячої води в перших числах травня

12:23 27 квітня 2015 р.


Фото: 1568.lutsk.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, гідравлічні випробування на магістральних теплових мережах завершено, але тривають роботи з ліквідації виявлених дефектів на трубопроводах.

У прес-службі міської ради передали сьогодні, 27 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», з 15 квітня у Львові розпочався період гідравлічних випробувань теплових мереж. Гідравлічні випробування на магістральних теплових мережах завершено. Тривають роботи з локалізації і ліквідації виявлених поривів і дефектів та трубопроводах.

У ЛМКП «Львівтеплоенерго» розповіли також: «Гідравлічні випробування на теплових мережах завершені. Ми проводили гідравліку на мережах від котелень на вулицях Тарнавського, 114а, Китайська, 12а, Таджицька, 4а, Коновальця, 99а, Золота, 21 та Кільцева, 2а (місто Винники) та гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від найбільших наших джерел теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна». Було виявлено 105 дефектів на трубопроводах від ТЕЦ-1 і п’ять дефектів на трубопроводах від ТЦ «Північної». Зараз тривають роботи з локалізації і ліквідації виявлених пошкоджень на тепломережах».

За словами тепловиків, подачу гарячої води у Сихівський, Личаківський і Шевченківський райони планують відновити швидше від встановлених термінів – в перших числах травня.  Нагадаємо, що гідравлічні випробування теплових мереж розпочалися 15 квітня.

Подачу гарячої води, згідно з графіком, заплановано відновити: споживачам Сихівського району – орієнтовно 8 травня від котельні на вулиці Надійна, 2;  решті споживачів, приєднаних до ТЕЦ-1 – упродовж трьох днів, з 16 до 18 травня; споживачам Шевченківського району – упродовж трьох днів, з 9 до 11 травня від ТЦ «Північна». У разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої водопостачання може бути продовжено».

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу