Теплопостачальники опалюють у Львові 108 закладів

09:10 7 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Теплопостачальні підприємства Львова подають опалення до 108 закладів гуманітарного блоку.

Про це повідомили в понеділок, 7 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли:  «Львівтеплоенерго» подає опалення до 80 закладів, «Залізничнетеплоенерго» – до 28».

Керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець зазначив: «У зв’язку зі зниженням температури, 4 жовтня розпочався опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури. Теплопостачальні підприємства подають теплову енергію на підставі письмових звернень керівників цих закладів. Станом на восьму годину 7 жовтня 108 закладів гуманітарного блоку отримують опалення. Але це є динамічний процес. Тобто заявки надходитимуть й надалі».

Олександр Одинець також розповів: «Щодо житлових будинків – ми на 100% готові подавати теплоносій. Буде прийнято рішення залежно від погодних умов – тобто коли протягом трьох діб середньодобова температура буде +8°. За таких умов буде прийнято рішення про початок опалювального сезону».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Відсьогодні усі садочки, школи, лікарні та поліклініки Львова отримали тепло. Далі рішення безпосередньо за керівниками. Якщо у вашому закладі холодно – звертайтесь на Гарячу лінію міста – 1580, або в Адміністрацію міського голови, тел. 0322 97 59 05. Буду тримати на контролі. Діти та хворі мають бути в теплі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації