Теплопостачальники опалюють 2128 житлових будинків Львова

10:30 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Львівтеплоенерго» здійснює подачу опалення до 1608 житлових будинків, а «Залізничнетеплоенерго» – до 521».

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це більше 99% від загальної кількості будинків, які отримують центральне опалення. Натомість гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств – 1108 будинків, які обслуговує «Львівтеплоенерго», а також 370 будинків, які обслуговує «Залізничнетеплоенерго».

«Львівтеплоенерго» здійснює подачу опалення до 1607 житлових будинків. Опалення не отримують 11 будинків – №26а на вулиці Кримській (відсутність акту готовності), №4 на вулиці Китайській (порив внутрішньо будинкової системи), №18 на вулиці Енергетичній (заборгованість з оплати за теплову енергію), №88 на проспекті Червоної Калини (заборгованість з оплати за теплову енергію), №21а на вулиці Скрипника (заборгованість з оплати за теплову енергію), №12а на вулиці Науковій (заборгованість з оплати за теплову енергію), №16 на вулиці Володимира Великого (заборгованість з оплати за теплову енергію), №6 на вулиці Рубчака (заборгованість з оплати за теплову енергію), №139 на вулиці Кульпарківській (заборгованість з оплати за теплову енергію), №16 на вулиці Науковій (заборгованість з оплати за теплову енергію), №16б на вулиці Панча (заборгованість з оплати за теплову енергію)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу