Ситуацію з будівництвом на вулиці Панча у Львові вивчатиме комісія ЛМР

15:05 19 червня 2015 р.


Фото: lviv.ridne.net

Міський голова Андрій Садовий пояснив у п’ятницю: «Ми вирішили допомогти журналістам, тож давайте допоможемо, але щоб ними не маніпулювали».

Міський голова Андрій Садовий доручив сьогодні, 19 червня, під час засідання сесії ЛМР начальникам юридичного управління та управління земельних ресурсів та регулювання земельних відносин – відповідно, Гелені Пайонкевич і Сергію Коровайнику – подати пропозиції щодо створення комісії для з'ясування ситуації з будівництвом багатоповерхового житлового будинку на вулиці Панча, 12-18, де було виокремлено земельну ділянку для спорудження житла для журналістів. Андрій Садовий також пояснив:

«Ми пішли назустріч журналістам і виділили на вулиці Панча земельну ділянку. Але ми виділили земельну ділянку за однієї умови – мова йде про житловий кооператив. А це означає, що журналісти за свої кошти будують житло. До мене доходить інформація, що з’явився інвестор, який будує частину квартир для журналістів за ціною шість тисяч гривень за один квадратний метр, а інша частина – комерційне житло. Ми так не домовлялися.

Якщо інформація відповідає дійсності, то треба наше рішення скасувати. Бо ми ще й звільнили їх від усіх внесків на інфраструктуру, щоб максимально знизити ціну.

Я думаю, що не тільки 50 журналістів в місті Львові хочуть мати метри квадратні за шість тисяч гривень. Напевно, є набато більше. Тому я б просив, щоб ми в цьому питанні розібралися. Я пропоную, щоб ми комісійно розібралися.

Залучимо депутатів, юридичне управління, земельне управління, щоб ми спільно це питання опрацювали, і максимально прозоро. Бо ми домовляємося про одне, а потім з’являються інвестори, які починають щось крутити.

Таких домовленостей не було. Журналістам ми вирішили допомогти, тож давайте допоможемо, але щоб ними не маніпулювали».

Відтак міський голова Андрій Садовий доручив начальнику юридичного управління Гелені Пайонкевич та начальнику управління земельних ресурсів та регулювання земельних відносин Сергію Коровайнику подати пропозиції щодо створення комісії для з'ясування ситуації з будівництвом багатоповерхового житлового будинку на вул.Панча, 12-18. Андрій Садовий також наголосив:

«Треба запросити Спілку журналістів області, щоб показати всі первинні документи, витребувати документи, які надавав держархбудконтроль і на наступному пленарному засіданні доповісти депутатам міської ради про стан справ. Тому що інформації дуже багато, а я б хотів, щоб була достовірна інформація, комісійно зібрана і проаналізована. Ми повинні стати на захист львівських журналістів, які мають мати право на житло, бо їх робота є дуже небезпечна, ризикована, і наша задача – помогти їм і захистити».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу