Сихів сьогодні без води, працюватимуть водовозки | Новини Львова

Сихів сьогодні без води, працюватимуть водовозки

09:19 16 червня 2020 р.

  • 0

У зв'язку з продовженням робіт з реконструкції дороги на вулиці Хуторівка, 16 червня проводитимуть роботи з перепідключення новозбудованих водопровідних мереж діаметром 500 мм.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Відтак, з 08.00 до 24.00 год буде припинено подачу води до частини Сихівського масиву. Натомість з 10.00 год на вул. Чукаріна, 6 та пр. Червоної Калини, 58 працюватимуть водовозки.

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», водопостачання буде призупинено до: пр. Червоної Калини (парна сторона від № 40 до № 120, непарна сторона від № 25 до № 95), вул. Довженка, вул. Монастирського, вул. Хуторівка, вул. Чукаріна, вул. Хоткевича, вул. Скорини (парна сторона від № 6 до № 38), вул. Демнянська (парна сторона від № 2 до № 22), вул. Стрийська (буд.№ 45), вул. Сихівська, вул. Зубрівська, вул. Морозна, вул. Кавалерідзе, вул. Полуботка, вул. Антоненка-Давидовича, вул. Коломийська, вул. Кос-Анатольського.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

На час відключення води у районі працюватимуть водовози. Місця розташування водовозів 16 червня з 10.00 год:

    вул. Чукаріна, 6;
    просп. Червоної Калини, 58.

Відповідно до реєстрації звернень мешканців, які надходитимуть на гарячу лінію «Львівводоканал», можлива зміна дислокації водовозів.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 15 липня 2020 р.

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

Чисельність населення України до кінця цього століття може зменшитися до 17,5 мільйона, йдеться у дослідженні групи вчених. Вони прогнозують, що кількість населення на планеті зросте на мільярд до 8,8 мільярда.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу