Сусіди музично-меморіального музею у Львові затопили його приміщення

13:20 5 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор музично-меморіального музею імені Соломії Крушельницької у Львові Галина Тихобаєва повідомила: «Вночі через залиття приміщення музею були знищені дві експозиційні зали».

Директор музично-меморіального музею імені Соломії Крушельницької у Львові Галина Тихобаєва розповіла також сьогодні, 5 жовтня: «Власники квартири поверхом вище не перекрили трубу, і її прорвало. Також пошкоджено паркет, електропроводку, люстри та знищено розписи на стелі. Це не одинокий факт, такі ситуації із залиттям приміщення музею мешканцями трапляються періодично».

Хранитель фонду Ірина Криворучка розповіла: «Перекриття в музеї дерев’яні, тому одразу почали виносити експозиційні меблі – це картини, фотографії, програвач, на якому прослуховуються архівні платівки, люстри, матеріали, присвячені широкій тематиці із життя Соломії Крушельницької. Пошкоджені  також електричні мережі, паркет. Також винесли фондові предмети із зали, яка поруч, бо вона дуже швидко вбирає вологу. Проблема ще й в тім, що не маємо окремої зали, де можна просушити меблі, щоб потім їх від реставрувати. Воду перекрили, але ще впродовж дня-двох вода продовжуватиме капати».

Директор музично-меморіального музею ім. Соломії Крушельницької у Львові Галина Тихобаєва наголосила: «Будинок – пам’ятка архітектури, і реставраційні роботи коштують дуже дорого.  Маємо державний фонд, який час від часу зазнає пошкодження – над музеєм є 4 квартири, і всі почергово заливають. За час роботи музею складено понад 20 актів залиття приміщення музею мешканцями квартир. Це триває періодично.  Ми  запланували багато різних заходів до кінця року, але їх усі тепер будемо змушені відмінити, і нема гарантії, що це не повториться знову».

Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини