Суд шкодує розкрадачів мільйонних бюджетних коштів та не штрафує їх

22:21 30 березня 2017 р.

Жоден член тендерного комітету не був фінансово покараний за порушення тендерного законодавства. Хоча активісти виявляють порушення і скеровують ці факти до різних контролюючих та правоохоронних органів.

Про це сьогодні, 30 березня, під час прес-конференції на тему: «Хто купує найдорожчі продукти за бюджетні гроші у Львівській області. Які постачальники занижують ціни і продають продукти сумнівної якості школам і лікарням. Як проведення аукціонів впливає на зменшення ціни», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка.

- Тільки за поданнями нашої організації відкрито вісім чи десять кримінальних справ на більше, ніж мільярд бюджетних коштів, - каже він.

За його словами, жоден суд ще не покарав цих розкрадачів бюджетних коштів.

- Суд бере до уваги довідку про зарплатню члена тендерного комітету. А вона становить 3-4 тисячі гривень. Тоді як штраф – від 17 до 20 тисяч. А це – піврічна зарплата порушника. І суд каже: «Хіба можна аж так покарати?»  І скасовує штраф, - розповідає Мирослав Сімка.

Журналіст сайту «Наші гроші. Львів» Олександра Губицька каже, що щонайменше раз на місяць вона виявляє таку справу, яку би мали розслідувати правоохоронні органи.

- У нас була велика проблема, що ми багато пишемо, але мало на це реагують. Не завжди нам вдавалося довести справу до стадії, аби ці порушники були покарані, а договори розірвані. Ми не СБУ, не поліція, не прокуратура, - скаржиться вона.
За її словами, частіше вони отримають відповіді на кшталт: «Дякуємо, ми може скористаємося вашою інформацією, а може і не скористаємося».

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу