Апеляційний суд повернув «Військторгсервісу» приміщення на вулиці Стрийській у Львові

12:28 20 жовтня 2015 р.


Фото: real-estate.lviv.ua

Договір купівлі-продажу нерухомого майна площею 582 квадратних метрів визнано недійсним.

«Військова прокуратура Львівського гарнізону не допустила втрати нерухомого майна державної власності вартістю понад 1,4 млн. гривень. У вересні 2008 року Концерном «Військторгсервіс» в особі філії «Управління Західного оперативного командування» реалізовано нерухоме майно – приміщення магазину на вулиці Стрийській у Львові, яке перебувало у його повному віданні. Встановлено, що вказане відчуження здійснено в порушення вимог Закону України «Про управління об’єктами державної власності» та постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року №803, яким на відчуження нерухомого майна передбачена обов’язкова згода Міноборони і Фонду державного майна України», – повідомили сьогодні, 20 жовтня, у військовоій прокуратуріЗахідного регіону України, де також поінформували:

«У зв’язку з цим, військова прокуратура Львівського гарнізону з метою повернення незаконно відчуженого нерухомого майна здійснила в судовому порядку захист інтересів держави в особі МО України. Рішенням Апеляційного суду Львівської області позов прокурора задоволено, договір купівлі-продажу нерухомого майна площею 582 квадратних метрів визнано недійсним і зобов’язано його повернути Концерну «Військторгсервіс». Таким чином, завдяки чіткій та послідовній позиції військової прокуратури забезпечено скасування незаконного рішення суду першої інстанції та не допущено незаконне вибуття з державної власності нерухомого майна оборонного відомства на суму понад 1,4 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу