Субвенція на дороги Львівщини зросте на 302,4 млн. гривень, – ЛОДА

17:28 25 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині прогнозують зростання надходжень до загального фонду бюджету на 12,9%».

Як повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, про це повідомив сьогодні під час сесії Львівької обласної ради директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків. За його словами, «з 1 січня 2019 року п’ятивідсоткову рентноуплати за користування надрами загальнодержавного значення (вода, вугілля) зараховуватимуть до бюджетів місцевого самоврядування (2,1 млн. гривень)».

Олег Демків додав: «Із наступного року буде покращено підходи до розрахунку освітньої субвенції, тому дефіцитність видатків по освіті в містах обласного значення буде меншою. Базова дотація для місцевих бюджетів області зростає на 160 мільйони гривень, і, разом з тим, зростає реверсна дотація на 150 мільйонів гривень».

«Освітня субвенція зросте наступного року на 603 мільйони гривень, медична субвенція збільшується на 302,4 млн. гривень. Окрім того, додаткових 0,4 млн. гривень скерують на розвиток сільської медицини, а також субвенція на до дороги збільшиться на 294 мільйони гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу