Створено «гарячу лінію» для пошуку зниклих безвісти на Донбасі

10:25 9 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міжнародний Комітет Червоного Хреста створив для розшуку людей, які зникли безвісти у зв’язку з військовими діями на сході України, окрему безкоштовну гарячу лінію за номером телефону +38 0 800 300 155.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили, що співробітники Червоного Хреста надають послуги усім, хто втратив зв’язок із членами своїх родин, або не знає, що сталося з їхніми близькими, зниклими або розлученими в результаті бойових дій на Донбасі. Причому Червоний Хрест діє на безоплатній основі, незалежно й неупереджено, а допомога має виключно гуманітарний характер.

Адже Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ, англ. International Committee of the Red Cross, ICRC) – це гуманітарна установа, яку заснував Анрі Дюнан у 1863 році в Женеві (Швейцарія). Міжнародна спільнота надала комітету унікальні повноваження, які базуються на міжнародному гуманітарному праві Женевських конвенцій, для захисту жертв міжнародних і внутрішніх збройних конфліктів.

dailylviv.com

До теми

19:42 28 липня 2021 р.

Підземний перехід на площі Митній у Львові перекритий до 24 серпня (відео)

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, відновлено роботи з капітального ремонту території між вул. В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу