Студенти ЛНУ попросили посла США, щоб Dell, HP, Intel перейшли на українську. Відеозвернення

18:52 20 листопада 2013 р.

Студенти Львівського національного університету ім. І. Франка звернулися до посла США в Україні Джефрі Пайєтта (Geoffrey R. Pyatt) з проханням вплинути на ігнорування американськими ІТ-гігантами українського споживача.

Прохання записано у формі відеозвернення. Про це "Щоденному Львову" повідомив Роман Матис з громадської ініціативи зі захисту прав україномовних споживачів "И так поймут!".

У зверненні студенти нарікають на те, що такі ІТ-компанії, як Dell, HP та Intel, не локалізують свою продукцію та представництва для українських споживачів. «У HP і Dell немає українських сайтів. Також Dell не веде сторінку у Facebook українською. Така ж ситуація з Intel», - повідомляють у відео.

Студенти ЛНУ не розуміють, чому ІТ-гіганти ведуть локалізовану політику присутності в європейських країнах, які набагато менше України, ігноруючи українців.

Як уточнив один з ініціаторів звернення, підготовку до запису відео вели впродовж двох тижнів, а сама знімання тривало 20 хвилин. Одним з мотивуючих факторів до запису звернення стала відсутність в лінійці ноутбуків виробництва США продукції з українською клавіатурою.

«Ми просимо вас вплинути на американські компанії, щоб забезпечити нас локалізованими інформацією та продукцією», - звертаються студенти до Джефрі Пайетта наприкінці відеозапису.

Студенти розмістили відеозвернення на офіційній сторінці посольства США в Україні на Facebook, а саме під записом, в якому посольство пояснює значення ідіоми "Get a handle on (something)" (дослівно - "розібратися з чимось" - прим. Ред.). ТУ такий спосіб львівські студенти запитують, чи можна використовувати цю ідіому в контексті відеозвернення. Наразі Посольство США не відповіло на запитання студентів в соцмережі.
 
 
Групове звернення до посла Америки для виправлення ситуації з ігноруванням української мови американськими виробниками за посиланням:
https://www.facebook.com/usdos.ukraine/posts/10151798399821936?comment_id=28681258
 


Відео:

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу