Страховий поліс з мобілізованими в зону АТО не розривають

11:41 7 вересня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Мобілізованим у зону АТО, які вже мають поліс із страхування життя, страхова компанія повинна виплачувати кошти. Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) повідомила Марта Лозинська, представник СК «PZU-Україна – страхування життя».

«Якщо людина має страховий поліс і її мобілізують в армію, договір діє, і страхова компанія не знімає з себе відповідальність і проводить виплату. Але кожна страхова компанія вимагає від клієнта, якщо змінюються ризики – з’явилися нові хвороби тощо, повідомити її про це. Той хто має поліс і їде в зону АТО, має повідомити про це»,- наголосила Марта Лозинська..
 
За словами страховика, угоду можуть розірвати, коли клієнт не сплачує страхові внески або сам хоче її розірвати. Якщо із застрахованою особою, пояснила Марта Лозинська, у зоні АТО щось стається, тоді оцінюється страховий випадок і визначається, чи він потрапляє в сферу виключень, які зазначені у договорі страхування. 

«До таких виключень належать форс-мажорні обставини – війни, терористичні акти і заворушення – це є у всіх програмах страхування життя. Не можна страхувати своє майно від ризику пожежі, коли вже ця пожежа є»,- зазначила Марта Лозинська.

Натомість,за словами страховика, військових захищає закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і їхніх родин». Згідно з цим документом, держава зобов’язана здійснювати виплату військовослужбовцям і їхнім родинам у разі настання тієї чи іншої події.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:31 2 березня 2021 р.

ДТП з Дубінським: нардеп в'їхав в авто головного інспектора ДФС Львівщини

Учора зранку, 1 березня, у місті Стрий Львівської області нардеп Олександр Дубінський, керуючи автомобілем Toyota Land Cruiser (держномер АА9955ХМ), виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з автомобілем Jeep Compass.

Рубрика: Ситуації

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу