Стіна на польсько-німецькому кордоні проляже на 300 км

15:03 9 липня 2020 р.

Фото до новини

Досі 120-кілометровий паркан на польсько-німецькому кордоні поставила земля Бранденбург та 128-кілометровий – Саксонія. Бранденбург планує замінити паркан мурованою стіною.

Міністерство сільського господарства Шверіну в німецькому регіоні Мекленбург-Передня Померанія вирішило боротися з африканською чумою свиней. Ця північно-східна адміністративно-територіальна одиниця Німеччини поставить стіну на польсько-німецькому кордоні. Першу ділянку захисної огорожі вже раніше побудовано вздовж автомагістралі А11 Берлін-Щецін.

Як повідомляє мекленбурзьке сільськогосподарське відомство, спорудження 50-кілометрового відрізка почнеться 13 липня в ґрайфсвальдському повіті. Спочатку огорожу будуватимуть на територіях, що належать державі, але вже ведуться переговори з приватними власниками ґрунтів та лісів.

Місцеве Міністерство сільського господарства стверджує, що огорожа на польсько-німецькому кордоні є превентивною, і має на меті запобігти можливому проникненню диких свиней, заражених африканською чумою свиней, з Польщі до Німеччини. За даними польського головного ветеринарного лікаря, протягом останніх кількох місяців поблизу німецького кордону не було спалаху АЧС.

Досі 120-кілометровий паркан на польсько-німецькому кордоні поставила земля Бранденбург та 128-кілометровий – Саксонія. Бранденбург планує замінити паркан мурованою стіною.

А головний ветеринарний лікар Польщі заявив, що протягом останніх кількох місяців поблизу німецького кордону не було спалаху африканської чуми свиней.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо. Філателіст не перевіз з України до Польщі альбоми з марками, повідомив "Щоденний Львів".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів