Степан Полторак звільнив у запас строковиків

15:15 22 вересня 2017 р.


Фото: niknews.mk.ua

Міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, підписав наказ №484 від 19 вересня 2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби у жовтні-грудні 2017 року».

Про це повідомили сьогодні, 22 вересня, в міністерстві оборони України, де також запевнили: «Документ підписано відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році». Згідно з наказом, зі строкової служби будуть звільнені військовослужбовці, які вислужили встановлені строки, у наступні терміни: військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр, – у жовтні-листопаді 2017 року; інші військовослужбовці строкової служби – у жовтні-грудні 2017 року. Згідно з документом, командувачам видів Збройних Сил України, командувачу ВДВ, військ оперативних командувань, керівникам структурних підрозділів Міноборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, начальнику Головного управління оперативного забезпечення, Тилу Збройних Сил України, командирам військових частин безпосереднього підпорядкування, керівникам установ та організацій дано вказівку забезпечити організоване звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби, підтримання військової дисципліни та дотримання статутних взаємовідносин між військовослужбовцями».
Про це поінформували в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу