Староконстянтинів прийматиме відходи зі Львова

19:10 3 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю з Староконстянтинівською міськрадою Хмельницької області щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у Львові.

Про це повідомили в середу, 3 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук розповів: «Ми вже майже два роки координуємо вивезення сміття зі Львова і наша головна ціль, яку на сьогодні ми виконуємо і вона буде виконуватися, це забезпечення того, щоб львів’яни не відчували дискомфорту від безгосподарності міської влади у питанні вивезення твердих побутових відходів. Ми проводили неодноразово переговори зі Староконстянтинівським міським головою і ми вдячні, що місто пішло нам на зустріч і на сьогодні є підписаним меморандум про співпрацю. Це дає нам можливість вивозити значний обсяг ТПВ в Староконстянтинів Хмельницької області і забезпечувати наші завдання, щоб Львів був чистим від сміття».

Міський голова Староконстянтинівв Микола Мельничук зазначив: «Сьогодні було підписано меморандум між містом Староконстянтинів і Львівською обласною державною адміністрацією. Цей меморандум дає можливість співпрацювати двом великим громадам у вирішенні проблемного питання, яке виникло на Львівщині – утилізація сміття. Це дасть можливість допомогти Львівщині і разом з тим наша співпраця принесе і для Львівщини і для староконстянтинівців порозуміння, розуміння того, що коли виникають проблеми в якійсь громаді, щоб не відвертатись, а знайти шляхи вирішення питання».

«Меморандум про співпрацю діятиме до червня 2019 року», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу