Нафтові копанки позбавили водопостачання Борислав

09:10 3 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: Світлина з архіву

У вівторок, 2 січня, близько 15:00 в річці Тисмениця на відстані 200 метрів вниз її течією від Борислава виявили маслянисті плями.

Про це повідомили сьогодні, 3 січня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Для з’ясування обставин виїжджала комісія, до складу якої входили заступник начальника Дрогобицького управління водного господарства, представники «Дрогобичводоканалу», начальник відділу з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА та оперативна група Дрогобицької райвідділу ДСНС. Попередньо встановлено, що забруднення спричиняють старі австрійські нафтові копанки в лісі на території Попелівської сільської ради в Дрогобицькому районі».

«Працівники ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Бориславнафтогаз» встановили три бонових загородження на річці Тисмениця й два – на потічку. Ситуація контрольована. Обставини уточнюються. За інформацією від Львівського регіонального центру з гідрометеорології на дзеркалі річки Тисмениця у районі гідропосту візуально масляні плями не спостерігаються. Припинено забір води із водозабору «Ріпне», вода з якого подається в Борислав», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини