Стан пораненого на Львівщині сержанта поліції стабільний

12:20 5 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський відвідав у четвер, 5 вересня, в лікарні сержанта поліції Олега Франківа – водія чергової частини Жидачівського відділення поліції, пораненого під час затримання небезпечних злочинців.

Про це повідомили в четвер, 5 вересня, в Головному управлінні поліції у Львівській області Його очільник поліції Василь Віконський зазначив: «Мені дуже приємно, що у поліції служать такі віддані та мужні люди, котрі, ризикуючи власним життям, виконують свій обов’язок. Вже знаючи напевне, що перед ним небезпечні рецидивісти, котрі втекли з місць позбавлення волі, він вступив у нерівну боротьбу та затримав їх. Це – приклад справжньої мужності. Я дякую вам за службу та бажаю якнайшвидшого одужання. Саме такі люди повинні працювати у правоохоронних органах і, більше того, на офіцерських посадах – ми розглянемо таку можливість».

«Василь Віконський також подякував матері пораненого поліцейського, Лідії Михайлівні, за те, що виховала такого сміливого сина та пообіцяв усіляке сприяння у лікуванні та відновленні здоров’я пораненого. Стан пацієнта лікарі оцінюють як стабільний», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Напередодні, повертаючись додому після чергування, Олег Франків побачив біля мосту через ріку Стрий неподалік села Межиріччя, Жидачівського району, двох чоловіків, котрі підпадали під орієнтування на засуджених, які 3 вересня втекли з Миколаївської виправної колонії, повідомив про це у відділення поліції, а сам підійшов до них, представився та запропонував пройти з ним у відділення поліції для встановлення осіб.  Незнайомці відмовились і Олег Франків прийняв рішення про їх затримання, під час якого зловмисники почали чинити опір і один із них завдав сержанту поліції удару ножем у ліву сторону грудної клітини», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«Працівники Жидачівського відділення поліції, котрі негайно прибули на допомогу своєму товаришу, затримали зловмисників. Ними виявились засуджені 20-річний киянин та 26-річний мешканець Житомирської області, котрі напередодні втекли з Миколаївської виправної колонії», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів