Стан пацієнтів Львівської інфекційної лікарні – середньої важкості

17:10 25 березня 2020 р.

У середу, 25 березня, відбулося перше організаційно-правове засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про це повідомили в середу, 25 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що засідання очолив керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, який зазначив: «Надзвичайна ситуація дозволяє залучати усі необхідні ресурси, в тому числі фінансові, людські, централізувати для протидії та ліквідації наслідків розповсюдження коронавірусу. Це і може робити Штаб і його керівник, у випадку необхідності, своїми розпорядженнями. Для нас сьогодні важливо вживати максимально ефективні заходи у оптимальні терміни задля протидії розповсюдження хвороби».

До складу Штабу увійшли 57 людей. Серед них – представники медичної галузі, цивільного захисту, правоохоронних органів, управлінці тощо. Керівником Штабу став в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Андрій Васько розповів: «За оперативними даними за медичною допомогою з підозрою на коронавірус загалом звернулися 127 людей. З них залишаються в стаціонарі на лікуванні 44 людини, всі інші перебувають на самоізоляції або виписані у зв’язку з отриманням негативного результату тестів. Стан пацієнтів, які перебувають на лікування в інфекційні лікарні середньої важкості, або близький до задовільного, у однієї пацієнтки - наближений до важкого».

За підсумками засідання, прийнято рішення щодо затвердження форм щоденного моніторингу та звітності заходів з попередження поширенню COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Також доручено активізувати роботу зі здійснення заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції серед осіб похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання допомоги таким категоріям у час надзвичайної ситуації.

Іван Собко зазначив: «Оскільки є люди, які потребують особливої уваги у цей час, ми також розглянули питання максимальної мобілізації зусиль і ресурсів для допомоги таким категоріям громадян. Мною дані доручення відповідальним членам штабу з цих питань».

Окрім цього, окремо зупинилися на питання неухильного дотримання на території Львівщини норм постанов КМУ №211 від 11 березня 2020 року та №215від 16 березня 2020 року. Зокрема, що стосується заборони діяльності тих чи інших суб’єктів господарювання, бюджетних установ тощо в час протидії поширення коронавірусу.

Іван Собко пояснив: «Є окремі питання у законодавчих актах, потребують додаткових роз’яснень, зокрема в частині роботи виробничих підприємств. Коли поліція здійснює контроль над підприємствами щодо виконання постанов в частині протидії поширенню коронавірусу, прийшовши на підприємство чи установу в першу чергу наполягає на дотриманні санепідемнорм, гігієни тощо. І у жодному випадку не вживає заходів щодо закриття чи перешкоджанню діяльності підприємства. Проте є певні законодавчі норми, які не до кінця зрозумілі в частині їх трактування і застосування»

Відтак, прийнято рішення щодо звернення до уряду для подальшого врегулювання цих питань.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській інфекційній лікарні ушпиталені 44 пацієнти з підозрою на коронавіру.

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу