Споживачі «Львівтеплоенерго» можуть оформити розстрочку оплати послуг

12:15 24 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: teplo.gov.ua

Для отримання розстрочки необхідно звернутися із письмовою заявою до виконавця послуги.

У прес-службі Львівської міськради запевнили сьогодні, 24 листопада, що споживачі міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго», які не мають субсидії, можуть, згідно з постановою уряду №744 від 19 жовтня 2016 року, оформити розстрочку оплати послуг з центрального опалення. Для її отримання необхідно звернутися із письмовою заявою до виконавця послуги з централізованого опалення (ЛМКП «Львівтеплоенерго») про надання розстрочки.

Починаючи з дати подання заяви, щомісяця, протягом опалювального періоду, ЛМКП «Львівтеплоенерго» в повідомленні до оплати за житлово-комунальні послуги виставлятиме 50% від нарахованої вартості послуг з централізованого опалення (умовно-змінної частини). Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за послугу з централізованого опалення, виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня по вересень включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду здійснюватиме ЛМКП «Львівтеплоенерго» та відображатиме в повідомленні до оплати. Зі взірцем заяви можна ознайомитися на сайті Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини