Соціальний форум пройде у Львові вперше

13:30 21 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше організує 17 листопада «Соціальний форум».

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Під час форуму громадські організації та благодійні фонди представлять свою діяльність та послуги, які вони надають. Відбудуться й лекції на актуальні соціальні теми».

«Соціальний форум відбудеться у Центрі Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) з 13.00 до 17.00. До участі запрошують усіх охочих», – поінформували також у міськраді.

Директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Горбач зазначила: «Ідея створення такого форуму виникла в нас близько пів року тому. Ми багато працювали, думали про його формат. Але основна його мета – ознайомити мешканців міста з тим, які соціальні послуги надають в нашому місті. Дуже багато людей є у складних життєвих обставинах, є люди з інвалідністю, люди, які просто потребують якоїсь елементарної допомоги, і дуже часто не знають, куди звернутися. Тому основною метою є донести до цих людей, що така допомога є і її можна якісно отримати. Також маємо на меті спільну співпрацю громадських організацій між собою — така співпраця між громадськими організаціями на щорічній основі була би дуже корисною, потрібною, щоби спільно ми могли робити добрі і потрібні речі для мешканців нашого міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:20 18 листопада 2019 р.

300 фахівців повернулися на ТЕЦ у Новому Роздолі й Новояворівську

У Новому Роздолі відбулась оперативна нарада представників нового управителя з працівниками, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем.

Рубрика: Ситуації

17:20 18 листопада 2019 р.

У Львові перевірятимуть сирени

У середу, 20 листопада, впродовж п’яти хвилин – з 14.50 до 14.55 – відбудеться навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Рубрика: Ситуації

16:15 18 листопада 2019 р.

Дві ТЕЦ на Львівщині – під охороною поліції

Працівники Управління поліції охорони та територіальних підрозділів обласного управління поліції здійснюють охорону майна та публічного порядку на території та поблизу підприємств-теплопостачальників у Новояворівську й Новому Роздолі, де досі не розпочався опалювальний сезон.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу