«Соціальні» автобуси для львівських студентів повернуться 26 лютого

17:40 23 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «З понеділка, 26 лютого, відновлює роботу соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка».

Директор «АТП-1» Орест Хамула повідомив у п’ятницю: «На час зимових канікул соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка призупинив свою роботу. Відповідно з понеділка, 26 лютого, відновлюється навчання в університеті, тому автобуси на соціальному маршруті знову будуть курсувати».

Орест Хамула також запевнив: «На маршруті працюватимуть чотири 4 машини. Автобуси відправлятимуться із двох зупинок – від гуртожитків №2 і №3 на вулиці Медової Печери та від будинку №59 (біля відділення Ощадбанку) на вулиці Пасічній.

Директор «АТП-1» також зазначив: «Автобуси курсуватимуть у центр міста – до площі Галицької – без зупинок. Час відправлення від кожної з цих зупинок – о 07.30, 07.45, 09.15. Вартість проїзду – дві гривні 50 копійок. Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу