«Соціальні» автобуси для львівських студентів повернуться 26 лютого

17:40 23 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «З понеділка, 26 лютого, відновлює роботу соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка».

Директор «АТП-1» Орест Хамула повідомив у п’ятницю: «На час зимових канікул соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка призупинив свою роботу. Відповідно з понеділка, 26 лютого, відновлюється навчання в університеті, тому автобуси на соціальному маршруті знову будуть курсувати».

Орест Хамула також запевнив: «На маршруті працюватимуть чотири 4 машини. Автобуси відправлятимуться із двох зупинок – від гуртожитків №2 і №3 на вулиці Медової Печери та від будинку №59 (біля відділення Ощадбанку) на вулиці Пасічній.

Директор «АТП-1» також зазначив: «Автобуси курсуватимуть у центр міста – до площі Галицької – без зупинок. Час відправлення від кожної з цих зупинок – о 07.30, 07.45, 09.15. Вартість проїзду – дві гривні 50 копійок. Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу