Сьогодні заплановано розпочати роботи з ремонту тротуарів на вулиці Широкій у Львові

09:42 24 листопада 2014 р.


Фото: doba.te.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, зокрема, хідники ремонтуватимуть на вул.Широкій біля будинків №92, № 94, №98 та №100.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 листопада, «Щоденному Львову», що в понеділок заплановано розпочати роботи з ремонту тротуарів на вулиці Широкій. Зокрема, хідники ремонтуватимуть на вулиці Широкій біля будинків №92, № 94, №98 та №100.

Начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Роман Кокотайло розповів також: «Загальна площа хідників, які заплановано відремонтувати, складає 1 тис.200 м.кв. На ці роботи, які виконуватиме ЛКП «ШРП Залізничного району», передбачено 387 тисячі гривень».

Також заплановано капітально відремонтувати міжквартальну дорогу на вулиці Широкій (94-96). Роман Кокотайло зазначив: «Цю дорогу заплановано замостити бруківкою, також будуть влаштовувати дощоприймачі. Площа внутріквартальної дороги – 1 тисяча 300 квадратних метрів, вартість робіт – 480 тисяч грн. Минулого тижня закінчили ремонт внутріквартальної дороги на вулиці Широкій, 100».

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу