Сьогодні волонтери знову збиратимуть допомогу фронтовикам на площі Галицькій у Львові

10:05 12 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки волонтера Любові Возняк в інтернет-мережі «Facebook»

Активіст громадської ініціативи «Допоможи фронту» Любов Возняк повідомила в середу: «Не видно кінця краю тій війні і змінам на краще, але, як мантру, повторюю для себе – треба допомагати хлопцям».

Активіст громадської ініціативи «Допоможи фронту» Любов Возняк розмістила вчора, 11 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» ілюстроване повідомлення про те, що са́ме волонтери знову збиратимуть 12 і 14 березня бійцям біля пам’ятника королю Данилу на площі Галицькій у Львові, й написала також:

«Знаєте, я, чесно кажучи, сама в дуже кепському настрої. Не видно кінця краю тій війні і змінам на краще. Але, як мантру, повторюю для себе, треба допомагати хлопцям, як можем».

Окрім того, на сторінці волонтера в інтернет-мережі «Facebook» повідомляється: «Для використання в роботі нашому побратиму з полку «Азов», який зараз перебуває в м. Маріуполь, потрібен ноутбук. Не найкращий, але й ненайгірший. Хто може – принесіть на збірку до короля Данила або на головну пошту».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу