Сьогодні волонтери також збиратимуть допомогу військовим на площі Галицькій у Львові

13:44 27 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки волонтера Орисі Бульчак в інтернет-мережі «Facebook»

Активіст громадської організації «Допоможи фронту» Орися Бульчак анонсувала: «У суботу, 27 червня, ми, як завжди, з 17-ї до 19-ї години будемо чекати на Вас біля пам'ятника Королю Данилу».

Волонтер написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де вона також розмістила ілюстроване повідомлення, в якому конкретизувала те, що збиратимуть біля пам’ятника королю Данилу на площі Галицькій у Львові.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації