Сьогодні у Львові планують завершити ремонт вулиці Олени Кульчицької, а в середу візьмуться за Широку

13:15 27 жовтня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як запевнили в понеділок «Щоденний Львів» в прес-службі ЛМР, у нашому місті «завершено більшість робіт по ремонту проїжджих частин та тротуарів».

У прес-службі ЛМР повідомили в понеділок «Щоденному Львову», в нашому місті завершено більшість робіт по ремонту проїжджих частин та тротуарів. У повідомленні також конкретизують:

«Станом на кінець жовтня, завершена більша частина робіт по ремонту доріг та облаштуванню тротуарів. Наразі триває ремонт кількох окремих об’єктів в центральній частині міста, а також попередньо запланований поточний ремонт шляхової мережі.

Так, у Сихівському районі вже завершені практично всі основні роботи по ремонту об’єктів, що були у титульному списку на 2014 рік. Серед них – вул.Антонича, вул. Угорська, вул. Навроцького та вул. Сихівська.

У минулий четвер міська рада виділила додаткові кошти на завершення ремонту по вул. Білоцерківській, що був призупинений. Завершити ці роботи планується протягом 2 тижнів.

У Залізничному районі сьогодні планується звершення ремонту тротуару по вул. Кульчицької, а за два дні – ремонту вул. П`ясецького. Також найближчим часом планується завершити облаштування острівця безпеки по вул. Люблінській (біля Будинку меблів).

В середу розпочинається ремонт вул. Широкої, що триватиме впродовж місяця. 

У Личаківському районі основним завершеним об’єктом є вул. Кривчицька Дорога, наразі на залишок коштів проводиться ремонт тротуарів на цій ділянці. Також тротуари вже облаштовані  на ділянках по вулицях Шафарика, Пасічній, Шота Руставелі, Зеленій та Личаківській.

Також проведено картовий ремонт по вул. Чехова та на перехресті вул.Зеленої та вул.Студентської (в районі банку «Дністер»). Наразі триває поточний ремонт шляхової мережі району. 

У Галицькому районі триває ремонт вул. Куліша. Також цього тижня розпочнеться облаштування кільця та ремонт  вул. Джерельної, який планують завершити до кінця листопада. Також за кошти підприємства «Форум Львів» здійснюється ремонт вулиць Під Дубом, Цехової та Газової.

У Франківському районі завершили роботи по ремонту внутрішньоквартального проїзду на вул. Кульпарківській та облаштування тротуару на вул. Науковій. Також вже завершено ремонт вул. Сахарова та вул. Володимира Великого, 69-71. Наразі проводиться поточний ремонт проїжджої частини вулиць району.

У Шевченківському районі вже відремонтовано  ділянки доріг загальною площею 21717 м2.  Крім того, проводиться поточний ремонт всієї шляхової мережі.

Вже завершено ремонт доріг та тротуарів по вул. Золотій та вул. Окуневського, вул. Масарика (від будинку 12 до вул. Пожежників), вул. Грінченка (біля Будинку школяра). Здійснено суцільне асфальтування ділянки по вул.Тичини.

Також  були проведені ремонти тротуарів на ділянках по вул. Мазепи, вул.Шевченка, вул.Батуринській, вул.Богдана Хмельницького (в`їзд в місто зі сторони Києва). В планах – облаштування тротуарів по вул.Окуневського та вул. Лінкольна».  

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу