Сьогодні у Львові закриють на ремонт частину вулиці Стуса й змінять маршрути чотирьох автобусів

09:42 23 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у зв’язку з ремонтом частини вулиці Стуса на ділянці від Снопківської до проспекту Червоної Калини, будуть внесені зміни у рух міських автобусних маршрутів №4А, №26, №30 та №53.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 23 березня, «Щоденному Львову»:

«За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, сьогодні, 23 березня, на ремонт закривають частину вулиці Стуса на ділянці від вулиці Снопківської до проспекту Червоної Калини.  Як розповів заступник начальник управління транспорту та зав’язку ЛМР Ігор Собенко, у зв’язку з закриттям вулиці Стуса будуть внесені зміни у рух міських автобусних маршрутів №4А, 26, 30, 53. 

Так, автобуси №4А, 26 та 53 оминатимуть вулицю Стуса за такою схемою: від центру – вулицями Івана Франка, Панаса Мирного, Угорською й проспектом Червоної Калини. У зворотному напрямі – проспектом Червоної Калини й вулицями Угорською, Карбишева, Литвиненка, Панаса Мирного та Івана Франка.

Автобуси №30 курсуватимуть в об’їзд вулиці Стуса за такою схемою: вулиця Івана Франка – вулиця Панаса Мирного – вулиця Угорська – вулиця Карбишева – вулиця Литвиненка та у зворотному напрямку. 

Нагадаємо, у Львові відновили роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів. Планується, що роботи будуть виконані до листопада цього року.

Згідно з проектом будівництва, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини, до «Санта-Барбари». Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням ремонтних робіт».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу