Сьогодні у Львові відзначають Міжнародний день незрячих

10:18 13 листопада 2015 р.


Фото: golosno.com.ua

На обліку управління соціального захисту ЛМР зареєстровано 1203 незрячі особи.

«Щорічно 13 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день незрячих. Цей день покликаний привернути увагу людей до тих, хто втратив зір і опинився у важкій життєвій ситуації», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Львівська міська влада всіляко допомагає людям, які з тих чи інших обставин опинились у такому становищі. Зокрема, управління соціального захисту Львівської міської ради надає різного роду пільги та субсидії таким категоріям населення, а також призначає одноразові матеріальні допомоги.

Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин розповів: «На сьогоднішній день на обліку управління соціального захисту Львівської міської ради зареєстровано 1203 незрячі особи. Окрім матеріальних допомог та продуктових наборів, управління надає пільги на оплату ЖКП для інвалідів І та ІІ груп по зору, а також призначає муніципальну субсидію. Щорічно ми також проводимо конкурси проектів та фінансування різного роду заходів для підтримки діяльності організацій».

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для сліпих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, саме ця подія лягла в основу вибору дати Міжнародного дня сліпих».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу