Сьогодні у Львові безрезультатно шукали вибухівку

18:36 14 лютого 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Однак інформація про те, що її занесли до палацу естетичного виховання учнівської молоді, не підтвердилася.

Сьогодні, 14 лютого, невідома особа повідомила по телефону вахтеру цього палацу, що з його приміщень потрібно терміново евакуювати людей, бо туди нібито занесли сумку з небезпечним предметом. Своєю чергою, з Львівського палацу естетичного виховання учнівської молоді цю інформацію переповіли о 13.10 на оперативний номер «102» – диспетчеру обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Шукати небезпечний предмет негайно ж вирушили слідчо-оперативна група міліції, вибухотехніки, експерти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при обласному управлінні МВС та представники інших служб. А з будівлі палацу евакуювали понад 70 працівників і відвідувачів.

Однак під час ретельного огляду його приміщень та прилеглої території на жоден небезпечний предмет не натрапили. Повідомляючи про це в п’ятницю, відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС додає: «Вирішується питання про кваліфікацію даного факту».

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу