Сьогодні під Львівською міськрадою – водночас п'ять пікетів

12:11 10 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Zaxid.net

Учасники цих акцій вимагають у четвер, щоб міський голова вийшов до них, інакше люди поставлять намети перед Ратушею й житимуть там.

Інтернет-видання «Zaxid.net» інформує сьогодні, 10 липня, в повідомленні «Під Львівською міськрадою організували одразу п'ять пікетів»:

«У середу, 10 липня, під стінами Львівської міської ради організували одразу п'ять пікетів – проти забудови скверу на просп. Червоної Калини, 109, проти жорстокого поводження з тваринами у ЛКП «Лев» та підприємці ринку «Санта-Барбара», які не задоволені новою земельною ділянкою. Крім того, зібралися стоматологи 4-ї Комунальної стоматологічної поліклініки, які не підтримують ідею переведення медзакладу на госпрозрахунок. До акцій також приєдналися працівники «Привокзального ринку». 

Учасники акцій вимагають, щоб мер Львова Андрій Садовий вийшов до них, інакше люди поставлять намети перед Ратушею і житимуть там. Перед будівлею зібралося близько 70 людей з плакатами. Вони налаштовані рішуче і навіть спробували зайти всередину приміщення. Зоозахисники прийшли разом із тваринами. Учасники акції скандують «Садовий, виходи!».

Зазначимо, що 10 липня о 10:00 розпочалася сесія міськради. Прорватися до сесійної вдалося сихівським підприємцям, які навіть зчинили бійку з охоронцем.

Сьогоднішні пікети під міськрадою є продовженням попередніх акцій протесту. Вперше прийшли під будівлю Ратуші тільки зоозахисники, які вимагають припинити негуманні методи знищення тварин у ЛКП «Лев» та збільшити обсяги стерилізації.

Як повідомляв «Zaxid.net», 18 червня понад сто працівників ринку «Санта–Барбара» прийшли під стіни Львівської міської ради з вимогою не будувати трамвайну колію на Сихів. 19 червня вони прийшли знову з вимогою затвердити ділянку на вул. Скрипника для перенесення туди ринку.

8 липня підприємці з Сихова пікетували Львівську міську раду з вимогою виділити їм нову ділянку під ринок, а також звинувачували мерію в тому, що вона ігнорує їхні проблеми. Стоматологи пікетували 10 квітня.

15 травня мешканці Сихова організували пікет під міськрадою проти забудови скверу на вул. Червоної Калини, 109. Раніше вони знесли паркан, де мало б розпочатися будівництво.

Конфлікт між адміністрацією ТзОВ «Привокзальний ринок» і підприємцями розпочався ще 26 лютого. Відтоді представники вільних профспілок організовують пікети органів влади».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів