Сьогодні на площі Галицькій у Львові пригощатимуть кулінари й збиратимуть допомогу бійцям волонтери

10:14 13 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Львівського кульїнарного клюбу «Zdorowja I Spoki'j» в інтернет-мережі «Facebook»

У «Львівському кульїнарному клюбі «Zdorowja I Spoki'j» закликають: «Прийди, скуштуй та підтримай! Допоможи фронту! Не забуваймо про своїх – війна ще не скінчилась, перемога попереду».

У «Львівському кульїнарному клюбі «Zdorowja I Spoki'j» повідомили також:

«У суботу у Львові на площі Галицькій біля Короля Данила відбудеться волонтерська збірка, організована ініціативою «Допоможи фронту». З 13.00 по 19.00 волонтери з «ДФ» збиратимуть вкрай необхідні у війську речі та кошти на їх придбання.

З 14.00 по 18.00 на підтримку акції учасники «Львівського кульїнарного клюбу «Zdorowja I Spoki'j» влаштовують доброчинне частування освіжаючим і барвистим «холодником». Ніщо так не бадьорить у спекотний літній день! Поспішайте, казан не безкінечний!

Галицькі господиньки! Хто має можливість, час і бажання долучитися – приносьте домашні солодкі смаколики. Будемо раді вашій допомозі. Зібрані кошти будуть передані волонтерам для придбання спорядження для бійців визвольної війни.

Не змарнуйте шансу поїсти на свіжому повітрі, підтримати одне-одного бадьорим спілкуванням і допомогти нашим хлопцям на фронті. Достойно і з користю, наперекір ворогу – частуймося і допомагаймо!».

Про це повідомили на сторінці «Львівського кульїнарного клюбу «Zdorowja I Spoki'j» в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «Щоденний Львів», активіст громадської організації «Допоможи фронту» Любов Возняк розмістила на своїй сторінці в інтернет-мережі »Facebook» ілюстроване повідомлення про те, що волонтери збиратимуть біля пам’ятника королю Данилу на площі Галицькій у Львові сьогодні, 13 червня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації