Сьогодні й завтра львівських правоохоронців переведено на посилений варіант несення служби

16:00 28 липня 2015 р.


Фото: bbc.co.uk

Під час відкриття пам’ятника Шептицькому у Львові громадський порядок і безпеку пильнуватимуть більше тисячі правоохоронців

Завтра, 29 липня, під час відкриття пам’ятника Андрею Шептицькому та урочистостей з нагоди 150-річчя митрополита у Львові для охорони громадського порядку залучать більше тисячі співробітників міліції. З нагоди урочистостей Львів відвідає Президент України Петро Порошенко, а також кілька тисяч паломників з різних країн світу.

У зв’язку з цим в організацію руху транспорту у місті будуть внесені зміни. На деяких перехрестях міста регулювання руху транспорту здійснюватимуть інспектори-регулювальники.

Організатори заходів звертаються до львів’ян та гостей міста з проханням з розумінням ставитись до тимчасових незручностей та ретельніше планувати маршрути своїх поїздок, особливо коли йдеться про центральну частину міста, вулиці Городоцьку та Степана Бандери. Львівські правоохоронці з 28 липня і до завершення урочистостей переведені на посилений варіант несення служби.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу