Сьогодні додому повернулися зі сходу країни співробітники Державтоінспекції Львівщини

11:10 5 березня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в четвер у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, сьогодні, 5 березня, додому повернулися зі сходу країни співробітники ДАІ Львівщини, які впродовж місяця виконували завдання в зоні бойових дій.

«Сьогодні, 5 березня, додому зі сходу країни повернулися працівники Державтоінспекції Львівщини», – повідомили в четвер у прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС, конкретизуючи при цьому:

«Правоохоронці місяць несли службу у зоні проведення антитерористичної операції. Колеги та рідні зустрічали хлопців зі сльозами радості на очах.

Після довгої розлуки правоохоронці, найперше, міцно обіймали своїх діток, дружин та батьків. Кажуть, саме розлука із ними була чи не найважчим випробуванням, а бажання повернутися додому, до рідних, допомагало долати всі труднощі.

«Хоч чоловіки й не плачуть, але у таку мить сльози важко стримати! Переповнюють емоції», – діляться враженнями добровольці. Працівники ДАІ розповідають: небезпечні ситуації траплялися практично щодня, але, на щастя, усі вернулися додому живими й здоровими».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу