Смугу громадського транспорту на вул. Липинського ліквідовано

23:43 14 травня 2020 р.

  • 0

Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення зупинити функціонування окремої смуги для громадського транспорту на вул. Липинського.

Як пояснила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, рішення зумовлене ускладненням проїзду приватного транспорту, зокрема — через ремонт вул. Богдана Хмельницького.

Проте, за її словами, смуги для громадського транспорту у Львові облаштовуватимуть і надалі, позаяк це дозволяє вдвічі пришвидшити рух автобусів і забезпечити перевезення більшої кількості пасажирів.

«Міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила зупинити п. 20 рішення комісії від 29 травня 2020 року, яке стосувалося облаштування смуги громадського транспорту на вул. Липинського. Зупинення функціонування цієї смуги зумовлене складною ситуацією з проїздом приватного транспорту по вул. Липинського, особливо — після початку ремонтних робіт на вул. Богдана Хмельницького.

Отож, сьогодні ми зупинили дію рішення, і дали доручення Шевченківській РА демонтувати дорожні знаки, а до 18 травня — ліквідувати розмітку смуги", — повідомила Ірина Маруняк.

За її словами, загалом у Львові облаштовано смуги для громадського транспорту на 13 вулицях, протяжністю 19,5 км. Ці смуги дозволяють вдвічі пришвидшити курсування автобусів та електротранспорту, а також перевозити більшу кількість пасажирів.

«Облаштування смуг для громадського транспорту — це зручність для пасажирів і можливість перевозити більшу кількість людей. Тому, коли проводиться ремонт чи реконструкція вулиці, передбачається облаштування там окремих смуг громадського транспорту. Так на вул. Шевченка буде така смуга, плануємо облаштувати її й на вул. Богдана Хмельницького.

Пріоритетом у Львові є громадський транспорт. До прикладу, один великий автобус, трамвай чи тролейбус перевозить сотню людей, а щоб перевезти таку ж кількість людей приватним транспортом, треба десятки машин. Тому ми закуповуємо нові автобуси, трамваї і тролейбуси. Мешканці Львова зараз більше користуються громадським транспортом і є довіра до його роботи. Також є позитивні відгуки пасажирів щодо облаштування окремих смуг для проїзду", — додала Ірина Маруняк.

Додамо, громадський транспорт у Львові може поїхати 22 травня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу